Chip z RFID dla wszystkich obywateli. Czy to możliwe?

Czy już wkrótce każdy obywatel będzie miał obowiązkowo wszczepiany microchip RFID pod skórę? Czym jest ObamaCare i jakie ustawy przygotował rząd Stanów Zjednoczonych? Czy microchipy mogą być niebezpieczne dla człowieka? Dlaczego chcą ludziom wczepiać chipy pod skórę? Czyli o tym, dlaczego wkrótce człowiek może stać się terminatorem.

microchip-300x225 Chip z RFID dla wszystkich obywateli. Czy to możliwe?Źródło: flickr, fdecomiteCo to jest chip RFID?

RFID wykorzystuje fale radiowe zarówno do zasilania układu elektronicznego, oraz przesyłania danych na odległość. RFID zbudowany jest z procesora (IC) i anteny. Czytnik przy pomocy anteny nadajnika wytwarza falę elektromagnetyczną o częstotliwości rezonansowej układu odbiorczego. RFID po skondensowaniu odpowiedniej ilości energii wysyła odpowiedź, która zawiera kod znacznika.

RFID (ang. Radio Frequency Identification) jest powszechnie wykorzystywany do zabezpieczania przed kradzieżą różnego rodzaju produktów w sklepach, ale również w elektronicznych kartach biletów komunikacji miejskiej i kartach płatniczych PayPass.

Microchip w ciele człowieka

Wśród propagatorów teorii spiskowych znajdziemy mnóstwo informacji o tym, że wkrótce wszczepianie Microchipów w ciało człowieka będzie obowiązkowe. Pozostaje jedynie kwestią czasu, zanim to się stanie. Czy taki scenariusz może się zrealizować?

Według informacji przedstawionych między innymi przez stację NBC do 2017 roku wszyscy Amerykanie będą mieli wszczepione Microchipy w ramach tzw. ObamaCare. W ustawie HR 4872, na stronie 1014 przeczytamy między innymi o wspomnianych urządzeniach „medycznych„.

Chip można wprowadzić pod skórę w ten sposób, aby nikt go nie zauważył. Według rządu USA, tego typu praktyka ma pozwolić na identyfikację osób. W rzeczywistości sprawi, że ludzie będą jeszcze bardziej inwigilowani. Z drugiej strony duża liczba odbiorników RFID pozwoli zidentyfikować na przykład zaginioną, lub uprowadzoną osobę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby oprócz danych identyfikacyjnych Microchip wskazywał również tętno, temperaturę ciała, oraz inne informacje o stanie naszego zdrowia.

Coraz częściej właściciele psów i kotów chcą śledzić swoje zwierzaki za pomocą wspomnianych urządzeń. Wśród naukowców opinie dotyczące wykorzystywania Microchipów u ludzi są podzielone. Ramez Naam, który projektował systemy w firmie Microsoft, twierdzi, że tego typu narzędzia pozwolą monitorować pozycję osób z chorobą Alzheimera. Z kolei autor książek science-fiction Larry Niven uważa, że powinno to być indywidualnym wyborem każdego człowieka.

Na świecie istnieją już osoby, które dobrowolnie zdecydowały się na wszczepienie chipu, który umożliwia im na przykład otwieranie drzwi do mieszkania bez użycia kluczy, za pomocą dłoni.

W Meksyku, gdzie bardzo często dochodzi do porwań wyspecjalizowała się firma Xega, która oferuje mieszkańcom możliwość wszczepienia chipu za około 4 tysiące złotych. Nadajnik z chipem łączy się z systemem GPS, skąd dane o lokalizacji klienta wysyłane są do siedziby firmy.

Istnieją również Microchipy, które mają zastąpić tradycyjne tabletki antykoncepcyjne. Pozostaje jedynie kwestią czasu, aż w mediach pojawi się coraz więcej materiałów gloryfikujących podskórne wszczepianie chipów w ciało człowieka. Poniżej możecie zobaczyć jedną z reklam chipu z RFID (polskie napisy):

O ciemnej stronie Microchipów

Doktor Mark Gasson z University of Reading w Wielkiej Brytanii przeprowadził ciekawy eksperyment, w którym wszczepił sobie Microchip pod skórę. Badacz udowodnił, że za pomocą chipu można przesłać wirusa komputerowego, który będzie w stanie na przykład zarażać implanty i zakłócić pracę rozrusznika serca. Implanty stosowane w medycynie będą musiały posiadać solidne zabezpieczenia.

Miniaturowe chipy z RFID będą coraz powszechniej stosowane w banknotach, co umożliwi na przykład urzędom skarbowym kontrolowanie szarej strefy. Obieg banknotów będzie na bieżąco monitorowany, co pozwoli sprawdzić od kogo nabyliśmy określony nominał. Jeżeli chcecie sprawdzić namiastkę tego jak mogłaby wyglądać kontrola obiegu banknotów, to w oknie przeglądarki internetowej wpiszcie adres: http://pl.eurobilltracker.com/

A na koniec porównanie Microchipu do tak zwanego „znamienia bestii”, które zostało opisane w Biblii:

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy chipowanie ludzi na masową skalę, to tylko kwestia czasu? A może jest to nadal science-fiction?

27 thoughts on “Chip z RFID dla wszystkich obywateli. Czy to możliwe?

 1. bezdomny says:

  No w usa juz chipowali ludzi jakis czas temu. Zaczeli od bezdomnych i tych mieszkajacych w hostelach dla ubogich. Potem podobno zachipowali narkomanow i prostytutki z ulic, rzekomo dla ich wlasnego dobra. Czy moze to ktos potwierdzic i podac zrodlo, sam bym chetnie poczytal bo sam jestem bezdomnym i nie bardzo ufam wladzy…

  • karl malden says:

   Jeden z tych URODZONYCH W NIEDZIELE, W CZEPKU i jak mawiał Byle Kto ŻEBY ODPOCZYWAĆ.
   Szczęśliwy posiadacz CZERWONEJ KSIĄŻECZKI ZDROWIA i jak twierdziła szkolna higienistka KRĘGOSŁUPA W KSZTAŁCIE LITERY „S”. Żeby nie powiedzieć że opętany.
   Na początku podstawówki dentystka z Focha plombując mi wszystkie 6-stki, ustalała moją przyszłość a ja? Laureat nagrody książkowej „O dwóch takich co ukradli księżyc” za dobre wyniki w nauce. Został mi tylko jeden z tych zębów: lewa, dolna 6-stka bo niedawno Inny Byle Kto z przychodni załatwił zdrowego nie wpisując nawet wizyty do Karty Pacjenta.
   Podobno mam TO, ale chwalić się nie wypada.
   Ze zgromadzonych przeze mnie informacji wynika, że miałem TO od urodzenia.Choć nie jest To żaden Areszt Śledczy a w ten sposób jest To teraz przedstawiane. Wynika z tego, że odbywa się to w takiej kolejności „domniemana kara” i dopiero potem dopasowanie paragrafów przez manipulacje i „kara właściwa”. Chyba, że jest jeszcze inna opcja, ale tę znają tylko Ci którzy zdecydowali się na ustępstwa czyli Ci między którymi umowa obowiązuje. Mnie Pan Bóg natomiast wogóle nie kręci.
   Okazuje się, że XXI w., w czasach jasności umysłu nie ma miejsca na wiejskie zabobony a tu proszę. Wraz z techniką jest i ON.
   Do czego zmierzam? Moje życie od samego początku stanowiło porzywkę dla sprzedajnych grajków z SPA-M, mediów i innych pasożytów m.in. Policji, którzy muszą sami fabrykować te zdarzenia, żeby mieć o czym mówić. Wiele moich pomysłów (co trwa do dziś zarówno w Polsce jak i za granicami, chociaż mnie jeszcze nie skonfiskowano komputera z całym artystycznym dobytkiem jak moim znajomym) wykorzystano na legalnych wydawnictwach więc może i Ty obejrzysz swoją historię w jakimś SHOW. Podobno mam się modlić o przebaczenie. Podobno. Bo anonimowy nadawca maila widocznie ma się za twardziela. Cała reszta również. Leczyć się? Może się okazać, że Twoje choroby to wymysł firm farmaceutycznych a wszystko co słyszysz, oglądasz w TV jest skrzywieniem Twojej świadomości, bo skoro wszyscy Tak robią to pewnie mają słuszność.
   Pytałem więc czy muszę płacić abonament skoro jestem regularnie okradany z tzw. dóbr intelektualnych i usłyszałem, że mam wielkie poczucie humoru.
   Kto zadecydował, że bez swojej wiedzy zostałem kimś w rodzaju Osoby Publicznej w negatywnym tych słów znaczeniu? Pytano mnie czy jestem Artystą gdzieś zarejestrowanym i wynika z tego, że tak chociaż nic o tym nie wiem.
   Dlaczego To ma więcej zastosowań niż chciałby nas o tym poinformować producent?
   Dlaczego prawo nie nadążyło za tym wynalazkiem? O ile Kultura i Sztuka są ogólnymi dobrami to moje życie już nie-tak mogłoby się wydawać.
   Kiedy o to pytam nie ma żadnego Cwaniaka, który przyzna, że wie o czym pisałem w dwóch pierwszych akapitach.

   Poniżej link dla tych, których zainteresowałem:
   http://rfid-lab.pl/rfid-aspekty-prawne-oraz-stan-na-2012-rok

   • Anonim says:

    Śledząc to co się dzieje, co jest ukrywane, mało komentowane w mediach, to widać że dzieje się nielegalnie i to przy aprobacie tych, po których społeczeństwo powinno się spodziewać wręcz odwrotnie. A tu się często okazuje, po różnych artykułach, że rodzina, służby, biznes, religie, cywile, lekarze, urzędnicy … Lista tych kryminalistów jest długawa. W każdym bądź razie powinni zapłacić za zmarnowane życie wszyscy winni. Tu nie ma żadnego usprawiedliwienia, tym bardziej że trwa to lata. Ofiary przechodzą gehennę. Media zamiast pod dywan powinny to wywlec i napiętnować, a kto ma możliwości, jakiekolwiek, pomagać walczyć z tym bandyctwem. Ludzie nie zdają sobie sprawy co ich czeka jak popełnią w tej materii grzech zaniechania. To tykająca bomba. Ktoś tu musi wreszcie wziąć byka za rogi. Nikt z własnej woli świadomie nie zgodziłby się na coś takiego. To jak czekanie na życie. Tylko z jakiej paki banda zdegenerowanych sprzedawczyków sobie tak pozwoliła. Szereg artykułów w tym temacie przyprawia o … chęć wyrównania rachunków z nawiązką.

 2. Przemo says:

  Nie wspomniałem o tym w artykule, ale nie bardzo widzę argument zwolenników wszczepiania chipów, którzy mówią, że dzięki temu można zmniejszyć liczbę uprowadzeń. Skoro chip może być wszczepiony pod skórę bez większych problemów, to równie dobrze może być z niej usunięty.

  • Strizitt says:

   Usunięty nie bardzo. Oni są 60 lat do przodu z technologią jaką posiada świat więc bez problemu będą wiedzieć kiedy Chip zostanie wyciągnięty a to już kwestia czasu kiedy dostaniesz następny przez wojsko „ONZ”lub będą wiedzieć,że coś takiego jest planowane więc mogą temu przeciwdziałać kontrolując osobę.

  • Anonim says:

   A w zęby, uszy, etc. Piekło z nieodwracalnymi skutkami na przyszłość. Lata mapowania mózgu, otoczenia, próby „formatu” umysłu – pamięci, ewidentne testy w określonych okolicznościach. Albo leżysz, już prawie zasypiasz, a tu nagle od ucha do ucha, jakby jakaś fala, prąd przeszył. Ot taka ordynarna pobudka. Kto nie przeżył, ten do końca nie jest w stanie zrozumieć. To nie klaps, że było minęło. Nie podlega dyskusji, że zwyrodniali twórcy, obsługiwacze tego, ci co mieli dostęp, traktując jedni jak zabawę, inni interes, jeszcze inni eksperyment, nadzór itd., muszą ponieść karę. A co można zaoferować za zmarnowane i tak już do końca „życie”. No bo jak tu udawać głupiego będąc świadomym po przejściach. Metody powinny być więcej niż adekwatne, żeby już nigdy nikomu nie przyszło do głowy takie podstępne, zbrodnicze, kryminalne działanie. Tak nagromadzone wszelkie info o targecie – ofierze, to niebezpieczeństwo strategiczne. I to wszystko przyszło, jak piszą znawcy tematu, zza oceanu. Ale nietrudno się domyśleć, że każdy kraj chciałby z tego skorzystać… Nielegalne czipy, broń elektromagnetyczna, zakamuflowane cele szczepień, psychotronika, to dzieła geniuszy zła. Grunt to to, aby ludzie nie dali się odwieść od tematu rzutującego na przyszłe pokolenia. Wręcz przeciwnie – temat trzeba drążyć, a dotychczasowe opłakane dla ofiar tego procederu skutki uciąć. Tego nie da się niczym usprawiedliwić. Przysłowia mówią: Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Kto zasiał burzę, tego czeka tornado…

 3. markebe says:

  Żyjemy w przededniu wydarzeń, gdzie wypełniają się Słowa Boże, również te, zapisane w Apokalipsie (w księdze Objawienia):
  „I sprawia (bestia), że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy dają sobie znamię na rękę swą prawą lub na swe czoło, i że nikt nie może kupić ani sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia bestii, lub liczby jego imienia.”Apokal.13:16-17.
  „Jeśli kto wielbi bestię i obraz jej, i bierze jej znamię na czoło swe lub na rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką
  wobec świętych aniołów i wobec Baranka.” Apokal.14,9.10.

  czy podejmiesz się trudu, by wołać do Boga o ratunek dla twej duszy, by w Jezusie Chrystusie już nie grzeszyć?? Bez narodzenia na nowo (Ew. Jana 3,3) nawet nie wejdziesz na drogę Bożego zbawienia. Bez poznawania Słowa Bożego, jako jedynego drogowskazu nie zrobisz kroku w kierunku Boga. (Zauważ, że nawet 10 przykazań, które znajdziesz w dowolnej Biblii poznałeś uszczuplone o drugie przykazanie). Jeśli chcesz osiągnąć cel, musisz poznawać osobiście Słowo Boże, gdyż tylko Ono jest prawdą.
  Drogi Przyjacielu. Spójrz wstecz i pomyśl o różnych wydarzeniach, które wstrząsnęły tą ziemią. Są to dla nas Boże ostrzeżenia ku otrzeźwieniu i przestrodze:
  „A jak było za dni Noego, tak będzie i za dni Syna Człowieczego. Jedli, pili, żenili się i za mąż wychodzili aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki i nastał potop, i wytracił wszystkich. Tak też będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.” Łuk.17:26,27,30.
  Żyjemy w przededniu wydarzeń, gdzie wypełniają się Słowa Boże, również te, zapisane w Apokalipsie (w księdze Objawienia):
  „I sprawia (bestia), że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy dają sobie znamię na rękę swą prawą lub na swe czoło, i że nikt nie może kupić ani sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia bestii, lub liczby jego imienia.”Apokal.13:16-17.
  „Jeśli kto wielbi bestię i obraz jej, i bierze jej znamię na czoło swe lub na rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką
  wobec świętych aniołów i wobec Baranka.” Apokal.14,9.10.

  już wszczepiane są chipy na ręce chętnych ku temu osób, by ułatwić operacje finansowe. Biblia mówi o znamieniu na czole i na ręce. Zdumiewające jest to, że dr Carl W. Sanders, który był twórcą bio-chipu, powiedział: „Bio-chip” jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1,5 miliona dolarów na badania dotyczące znalezienia dwóch miejsc na ludzkim ciele, gdzie zmiany temperatury występują najgwałtowniej. Pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna część dłoni. Pracując nad „mikrochipem” nie mieliśmy pojęcia, że może być on użyty jako procesor do identyfikacji ludzi. Brałem również udział w wielu konferencjach jako ekspert w dziedzinie programowania „mikro-chipów”. Na jednej z takich konferencji omawiana była kwestia kontroli ludności i jej identyfikacji. W tego typu konferencjach udział brali też między innymi Henry Kissinger i pracownicy CIA. W miarę postępu prac nad rozwojem „bio-chipu”, najważniejszym punktem badań stało się jego zastosowanie przy identyfikacji ludzi. Skupiono się nad problemem załadowania w „bio-chipie” danych takich jak: nazwisko, wizerunek osoby, numer identyfikacyjny, odciski palców, fizyczny opis osoby, historia rodziny, adres, zawód, informacje o rozliczeniach podatkowych, przynależność religijna i kryminalna przeszłość.”

  Tak, jak wypełniła się Boża przestroga w czasach Noego, tak na naszych oczach powoli wypełniają się słowa Apokalipsy. Jest czas, kiedy jeszcze można szukać Boga w pokucie, skrusze, poznając Słowa Biblii i żyć z łaski Boga tak, by naśladować Pana Jezusa. Żadne nasze dobre uczynki nie będą uznane przez Boga, jedynie uczynki Jezusa w człowieku.

  Przyjdzie czas, kiedy nikt nie będzie mógł kupować ani sprzedawać, kto nie będzie miał owego znamienia (chipu). Lecz jeśli jeszcze będziesz żył na ziemi i przyjmiesz owe znamię, to nie człowiek, ale święty Bóg ostrzega Cię. Za tym będzie kryła się straszliwa bezbożność, która ogarnie całą ziemię.
  Drogi Przyjacielu, czy chcesz być jak Noe, czy jak całe tłumy lekceważące Boże zbawienie i Boże ostrzeżenia?
  Są tylko dwie drogi!
  „Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują.” Mat.7:13-14. Wiele osób, które z łaski Boga oddały swe życie Panu Jezusowi, kochając ten naród Bożą miłością, modli się, by ludzie ratowali się ze swoich grzechów, by uniknąć strasznego sądu Bożego i chcą ostrzegać przed wiecznym zatraceniem. Czy dasz się ostrzec i skorzystać z cudownej miłości Pana Jezusa, która chce i Ciebie ogarnąć?
  Ratuj się Drogi Przyjacielu- Czytaj Biblię

  • Anonim says:

   „Z drugiej strony duża liczba odbiorników RFID pozwoli zidentyfikować na przykład zaginioną, lub uprowadzoną osobę.”

   Jeśli ktokolwiek uprowadzi kogokolwiek to zapewne będzie wiedział, że może posiadać taki chip wiec się zabezpieczy tak jak obecni złodzieje – więc to przed niczym nie ochroni.
   Będą pisali HACKER opanował system heh… dobre sobie. Pamiętajcie to nic nie zmieni poza tym że będzie jeden chip i będzie „MOŻLIWA” kontrola.

 4. draq says:

  Jeśli ludzie zaczną używać tego to wtedy dopiero łatwo przestępcy będą mogli namierzyć swoją ofiarę. Już teraz w erze smartphonów można to zrobić ale aktualnie nie ma przymusu dla jego posiadania…

 5. Mad Butcher says:

  Jestem przeciwko chipowaniu bo to odbiera człowiekowi wolność i prywatność tak jak religia np. chrześcijańska ze swoją inkwizycją, rozliczaniem ludzi z życia prywatnego, spowiedzią na kolanach i straszeniem piekłem albo np. islam ze swoim szariatem. Tak w ogóle to jestem satanistą i noszę liczbę 666, przestańcie piepszyć o Biblii i apokalipsy św. Jana bo to nie ma z tym nic wspólnego, tam nie było mowy o wszczepianiu żadnych implantów, znamieniem diabła można nazwać np. tatuaż z pentagramem.
  Chipowanie ludzi wrzucam do tej samej kategorii co chrzest dzieci – takie naznaczanie i gwałt na duszy i naturze.
  PS: Nie dokonuję rytualnych mordów ani nie dewastuję grobów, prawdziwy satanizm to taki ateizm, hedonizm i nihilizm opatrzony diabelską symboliką, Szatan po prostu uosabia i symbolizuje wolność i ludzką „grzeszną” naturę. Kto czytał Biblię Szatana ten wie.
  Ludzkość była na prawdę wolna i zdrowa w starożytności przed pojawieniem się religii monoteistycznych, pomijam tu Rzym, mam raczej na myśli różne plemiona.
  Przestańcie się podpinać pod wszystko z tym swoim Jezusem i wypocinami jakichś pijanych, palących jakieś zioła. Każdy ma prawo być przeciwko chipowaniu i inwigilacji bez względu na to czy jest wierzący czy nie. Watykan też potajemnie wspiera chipowanie ludzi, kościół zawsze ingerował w wolność jednostki, dlatego bycie fanatykiem religijnym kłuci się z byciem przeciwnikiem chipowania, to hipokryzja. Jeśli rząd nie ma prawa inwigilować to religia też nie.

  • Brat says:

   Zatanów się w co wdepnąłeś człowieku. Na ziemi jęsteś kilkadziesiąt lat, a wieczność się nie kończy. Ratuj się puki jesteś tu i masz szansę to zmienić, później będzie już to nie możliwe i diabeł o tym wie.

 6. Ewelina Pajdak says:

  Módlcie się i nawracajacie się a mikrochip będzie Wam wszczepiany. Amen
  Stado Baranów… Przepraszam nie mogłam się pohamować… Tak na poważnie to… Pomyślcie jakie to wspaniałe… Morze fal elektromagnetycznych przenikających Was… Mnie… Nas… Poezja… Ludzie którzy będą nami sterować… Ludzie którym będziemy podlegli… To bycie kukiełką marionetką wręcz teatralną… Możliwość wspólnych marzeń sennych… Zakradania się pod osłoną nocy w cudze umysły… Programowanie umysłów… Głosy w głowie… Bóle głowy… Bóle reumatyczne… Wszelkiego rodzaju bóle fizyczne których przyczyny teoretycznie nie będziemy mogli wskazać ale będziemy wiedzieć co je powoduje…Globalna shizofrenia i Globalna Nowotworyzacja… Globalne milczenie to znaczy wszyscy wszystko będą wiedzieć ale będą się bać o tym głośno mówić… Wspaniałe… KONIEC… BO CZUJĘ SIĘ JAKBY DO MOJEGO UMYSŁU PRZEZ MIKRO NANO CHIP WŁAMAŁ SIĘ JAKIŚ PSYCHOPATYCZNY NAUKOWIEC… Myślę że Wasze dzieci będą z Was niezmiernie dumne a Wasi przodkowie wcale nie będą się przewracać w grobach…
  Polska… Instalują coś komuś co niby ma później w przyszłości służyć między innymi do identyfikacji tożsamości a oficjalnie nie mają jak tej tożsamości sprawdzić w przypadku nie posiadania dokumentu potwierdzającego tożsamość…

  Lepiej niech idą do carrefoura sprawdzać cenę ryżu… Pierdolony jebany kraj…

  • Anonim says:

   Witaj,twój problem dotknął także mnie z dodatkiem że moja rodzina jest po za terenem kraju i z każdym dniem jakby jest coraz gorzej miedzy nami .
   A lektor /kontroler być może ma frajdę ze ja o tym mówię ,staram się coś pozytywnego zalatwić ,może odbudować zwiazek .
   Są komentarze tego kogoś ,nie znam jego lokalizacji i skąd nadaje i jaką metodą.
   Od paru lat dostarczane mi są treści różnych ludzi .
   Wszystko zaszło już za daleko w ingerencje tv i net wykorzystując wszystko co możliwe w moim ręku i zasięgu/tak było.
   Na moim ciele jakiś czas temu pojawiały się siniaki, tak same od siebie po nocy.
   Gdy próbowałem to zgłosić to pokierowano do lekarza .
   Mój problem jest podobny do twojego.
   Pierwsze takie gadanie około 5 lat temu ,później przerwa i w momencie wyjazdu do innego kraju tam gdzie przebywa żona z dziećmi,znów się zaczęło .
   Ja wpadłem w panikę bo każdy by wpadł,podczas takiego gadania,zdarzyło się to kilka razy.Byłem blisko swojego końca
   Ja chce żyć w zgodzie z tym co robię jakiś wirtualny pomagier jest mi nie potrzebny.

   Podobnie jak w twoim przypadku twierdzi że mnie bardzo dobrze zna choć ja jego nie,w innym kraju wyśmiewał mnie że nie znam angielskiego,same kurczyły się mięśnie twierdząc przy tym że jestem za mały
   Więc można przypuszczać że dookoła sami wariaci lub ludzie których się wykorzystuje i zabiera to co można zacząwszy od dóbr po ingerencje w rodzinę.
   Wiele mógłbym pisać jeszcze więcej opowiedzieć z przebytych moich doświadczeń na przełomie kilku lat.
   Tak naprawdę gdybyśmy razem byli i żyli przemilczał bym tą sprawę ale że tak nie jest i wpłynięto na moje decyzję że ja wyjechałem w ostatnim czasie i być może na jej decyzje też wpłynięto-tego nie wiem ale myślę w/g siebie .

 7. Ewelina Pajdak says:

  Ja mam chyba trzy… Jeden w lewej ręce i dwa w prawej nodze… Niech mnie ktoś z departamentu do spraw nielegalnych doświadczeń poprawi jeśli się pomyliłam…
  Co? Nie ma czegoś takiego jak departament do spraw nielegalnych doświadczeń? A nielegalne doświadczenia są… To jak to kurwa jest…

 8. RH says:

  MASONOM, Z USA O KONTROLE PIENIEDZY I o pieniadze chodzi dlatego beda chipowac ludzi wszystko by dobrze funkcjonowalo gdyby ludzie szanowali siebie wszystko powinno byc na przydzail kurtka raz na 5 lat buty ubranie raz na 6 miesiecy spodnie jedzenie wszystko powinno byc na przydzial mieszkania uslugi NA przydzial kto pracuje FIZYCZNIE powinien powinna miec o 100 procent podwyzszony stadart zycia dzis na ziemi tylko cwaniacy zlodzieje maja podwyzszony stadart zycia a uczciwy jezdzi ZK m czyli TRAMWAJEM autobusem i niema pieniedzy PO 20 LATACH [ PRACY na 15 letniego mercedes C STRACH SIE BAC TYCH MASONOW Z USA JESZCZE SPOWODUJA MI ZAWAL SERCA PRZY POMOCY FALL HAARP Z USA ALBO MOJ ZGON ALBO PLUS JAKIS RAK MI SIE PRZYTAFI A LBO WYLEW KRWI

 9. Anty Chipowa says:

  Więźniowe w obozach też byli znakowani, teraz to się Bio Chip nazywa… Świat się kończy… Wielki Brat patrzy i chce więcej…

 10. Satanista 666 says:

  Nowy zbrodniczy plan rządu na zniewolenie i kontrolę człowieka po tym jak ludzkość na tyle otrzeźwiała żeby odejść od ogłupiającej religii. Mogą to aplikować w szczepionkach, suplementach, plombach u dentysty albo np. do ucha u laryngologa.
  Religie takie jak chrześcijaństwo wykorzystują ten fakt i podpinają się pod sprzeciw wobec tego ale ich sprzeciw jest fałszywy. Po odejściu od religii kościoły chcą ściągnąć pod swoje skrzydła jak najwięcej ludzi, w tym wolnomyślicieli i anarchistów (którzy najczęściej interesują się i próbują bronić się przed technologiami kontroli umysłu), dlatego dopasowali do tego swoją ideologię i prawdopodobnie przeredagowali Apokalipsę Św. Jana, tak żeby zrobić z tych chipów „znamię diabła” i zwalić winę za takie procedery na odejście od religii bo jak zwykle chodzi im tylko o władzę i bogactwo.
  Powiem krótko – satanizm to doktryna wolności i prywatności, nikomu się nie kłaniam, nie modlę i sam jestem swoim bogiem, żyję tak jak chcę bo nie wierzę w niebo ani piekło po śmierci w zależności od tego, jak się postępowało za życia.
  Dlatego nie jest znamieniem bestii nic co służy komukolwiek do kontrolowania kogokolwiek. Zniewolenie i kontrola to domena rządów i religii. Chrześcijanie, muzułmanie i żydzi – jesteście sojusznikami całego systemu polityczno-społecznego i rządów chipujących ludzi. Parafie zbierają o was wszelkie informacje, znakujecie dzieci jak bydło, nosząc do chrztu – to to samo co chipowanie.
  Kto jest na prawdę za wolnością, ten nie ufa żadnemu systemowi ani politycznemu ani religijnemu. Nic dziwnego że ten cholerny proceder chipowania wykonywany przez trzeźwo myślących podłych manipulantów kwitnie, skoro wśród „przeciwników” tych praktyk wyskakują przygłupy mówiący jak naćpani o jakichś spełniających się przepowiedniach o znamieniu bestii.
  Neguję wszystko.

 11. Co robić says:

  Witam mam na imie Marcin Majcher. Zglaszam sie z ogromna prosba o pomoc kogokolwiek.  Jestem osoba przesladowana I torturowana psychcznie I wszystkie inne mozliwosci jakie istnieja. Banda ludzi z okolicznych miecowosci Szczytnik nad Kaczawa i miasta Lubin woj. Dolnoslaskie zaczela ogladac moje zycie za pomoc technologi z innego kraju wstrzyknął mi ktoś jakiś chip zwierzęcy i z użyciem dronów z funkcja followmee I .Podlozona została aplikacja szpiegujaca w telefonie co dzień dochodzi do prób uposledzenia mnie mija 5miesiecy jak codziennie Michal którego poznałem przypadkiem na wakacjach za pomocą wirusa zhakowal moje konto na Facebooku rozkazuje mi za pomoca modulatorow glosowych straszne sytuacje mam przewijanie w głowie chwali się że jest patostremerem  .uzywaja technology 5g lamiac wszystkie prawa czlowieka ingeruja w moją swiadomosc prosze o pomoc pomoc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.