Fotomontaż online. Jak zrobić fotomontaż w internecie ? Darmowe ramki na zdjęcia, efekty i filtry online.

Przerabianie zdjęć w internecie. Fotomontaż online. Jak zrobić fotomontaż w internecie – ciekawe darmowe efekty graficzne, filtry na zdjęcia, ramki, wklejanie głowy itp.

Wakacje to okres czasu, w którym robimy najwięcej zdjęć – jedne fotografie wychodzą lepiej, a inne gorzej. Jeżeli znudziły Wam się zwyczajne zdjęcie i chcielibyście je trochę zmodyfikować dodając ramkę, ciekawą ozdobę na głowę, lub efekty upiększające zdjęcie to poniżej znajdziesz darmową stronę do przerabiania zdjęć. Za pomocą darmowej strony do fotomontażu online, za pomocą kilku kliknięć myszką przerobisz zdjęcie nie do poznania !

Przerabianie zdjęć w internecie

Zanim przystąpimy do przerabiania zdjęć, należy zaopatrzyć się w fotografie, na które chcemy nałożyć ciekawe efekty graficzne. W zależności od wybranego zdjęcie tzn. czy to będzie pejzaż, lub profil danej osoby, a może coś innego to będziemy mogli wybrać spośród różnych efektów. Ciężko byłoby wykonać fotomontaż astronauty, w sytuacji, gdy dysponujemy jedynie zdjęciem kwiatka.

Ja zaopatrzyłem się w zdjęcie dostępne w serwisie Flickr:

przerabianie-zdjec-w-internecie-300x199 Fotomontaż online. Jak zrobić fotomontaż w internecie ? Darmowe ramki na zdjęcia, efekty i filtry online.Źródło: flickr, marvelousRoland
Mając zdjęcie, na którym widać obrys głowy śmiało możemy je wykorzystać do różnego rodzaju fotomontaży online. W przeciwnym wypadku możemy skorzystać z gotowych efektów graficznych tj. ramki, lub filtry graficzne.

Fotomontaż online

W internecie znajdziemy wiele stron, które oferują przerabianie zdjęć – ja polecam darmowy serwis, dostępny pod adresem: http://funny.pho.to/

fotomontaz-online-300x198 Fotomontaż online. Jak zrobić fotomontaż w internecie ? Darmowe ramki na zdjęcia, efekty i filtry online.Znajdziemy tam naprawdę mnóstwo szablonów graficznych tj. ramki do zdjęć, fotomontaż głowy, ciekawe ozdoby, które możemy nanieść na zdjęcie np. kapelusz, ale również filtry, które postarzają zdjęcia, zmieniają kolor światła itp…

A więc do dzieła – należy wybrać jeden z ogromnej ilości szablonów – a następnie załadować zdjęcie z dysku komputera, ze strony internetowej, lub profilu Facebooka:

przerabianie-zdjec-fotomontaz-online-300x53 Fotomontaż online. Jak zrobić fotomontaż w internecie ? Darmowe ramki na zdjęcia, efekty i filtry online.Zaletą wspomnianego serwisu „Funny Photo” jest fakt, że do przerabiania zdjęć nie jest wymagana żadna interwencja z naszej strony. A więc nie musimy ręcznie wskazywać w którym miejscu znajdują się usta, nos, lub inne elementy twarzy – skrypt programu automatycznie dopasuje zdjęcie do wybranego szablonu.

W ten oto sposób w dosłownie kilka sekund uzyskałem następujące efekty graficzne na zdjęciu z samej góry strony:

fotomontaz-online-2-300x231 Fotomontaż online. Jak zrobić fotomontaż w internecie ? Darmowe ramki na zdjęcia, efekty i filtry online. fotomontaz-przerabianie-zdjec-300x212 Fotomontaż online. Jak zrobić fotomontaż w internecie ? Darmowe ramki na zdjęcia, efekty i filtry online. fotomontaz-w-internecie-300x225 Fotomontaż online. Jak zrobić fotomontaż w internecie ? Darmowe ramki na zdjęcia, efekty i filtry online. fotomontaz-w-internecie-2-300x196 Fotomontaż online. Jak zrobić fotomontaż w internecie ? Darmowe ramki na zdjęcia, efekty i filtry online.

Jak widzicie zdjęcia wychodzą całkiem przyzwoite i to bez opłacenia grafika, lub pobierania i instalowania na komputerze dodatkowego programu graficznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.