Hub USB-C, aby praca na Macbooku była łatwiejsza

Stacje dokujące stają się coraz powszechniej wykorzystywanym narzędziem przez użytkowników pragnących korzystać jednocześnie z wielu urządzeń peryferyjnych. MacBooki należą do ścisłej czołówki wybieranych rozwiązań mobilnych. Jednak mają one jeden główny mankament – brak wystarczającej ilości portów żeby obsłużyć wszystko. Tutaj właśnie z pomocą przychodzą Huby, które pozwalają rozszerzyć wejścia USB-C na kilka kolejnych dając użytkownikowi szersze pole do manewru w codziennym użytkowaniu sprzętu.

gc_connect60-27-1024x682 Hub USB-C, aby praca na Macbooku była łatwiejsza

W bardzo dużym uproszczeniu stacja dokująca zwiększa możliwości techniczne MacBooka oraz powiększa komfort płynący z użytku. Podstawową jej funkcją są dodatkowe gniazda i złącza, które dają możliwość podłączenia np. dodatkowego monitora oraz wielu innych urządzeń. Jest to bardziej wygodne rozwiązanie niż przepinanie w tę i z powrotem kabli, które pozwala zaoszczędzić na czasie i usprawnić codzienną pracę.

Stacja dokująca dopasowana do sprzętu

Huby występują w różnych formach, niektóre potrafią zamiast ułatwić to utrudnić pracę na MacBooku. Ważnym jest żeby Hub był perfekcyjnie dopasowany i spełniał najwyższe standardy. Przykładem takiego urządzenia jest Adapter HUB GC, który jest w stanie zmienić 2 porty USB-C w MacBooku w 8 najpotrzebniejszych (Thunderbolt3, USB-C, 3X USB-A, czytnik kart SD i microSD). Tego rodzaju dodatek jest w stanie zapewnić szybki oraz odczuwalny technologiczny przeskok. Codzienna praca i rozrywka zyskują nowy poziom komfortu, a użytkownik może jednocześnie zrobić więcej.

gc_connect60-109-1024x682 Hub USB-C, aby praca na Macbooku była łatwiejsza

Port Thunderbolt 3 w adapterze GC pozwala na podpięcie do Macbooka jednego monitora 5K lub dwóch 4K przy zachowaniu płynności obrazu w 60Hz oraz transfer na poziomie nawet 40 Gbps. Hub to wszechstronne urządzenie pozwalające na wyniesienie codziennej obsługi MacBooka na bardziej profesjonalny oraz komfortowy poziom.

Hub GC jest niedrogą przejściówką, która umożliwia połączenie ze sobą wielu sprzętów jednocześnie. Dzięki temu można łatwo uniknąć potrzeby ciągłego przepinania się miedzy jednym sprzętem, a drugim w zależności od potrzeb. Teraz wszystko może być podłączone, wystarczy podpiąć hub do portów w Macbooku a wszystkie „ekrany” od razu się zaświecą.

Czy warto kupić stację dokującą?

Wszystko zależy tutaj od preferencji oraz wymagań jakie stawia się swojemu sprzętowi i priorytetom w pracy. Jeśli MacBook jest intensywnie używany to dodatkowe rozszerzenie jego możliwości pomoże szybciej uporać się z natłokiem zadań. Adapter od Green Cell jest idealnie dopasowany do wymiarów MacBooka, dzięki czemu nie zwiększa jego wymiarów i nie wpływa negatywnie na obsługę. Jest to rozwiązanie, które przynosi wiele benefitów w trakcie codziennego użytkowania.

Ten i inne huby do kupienia na https://swiatbaterii.pl/1026-stacja-dokujaca-hub-usb-c

Źródło: Notka PR

3 thoughts on “Hub USB-C, aby praca na Macbooku była łatwiejsza

  1. Stacja dokująca zwiększa możliwości techniczne naszego sprzętu, zapewnia dodatkowy komfort w jego użytkowaniu. Tutaj kluczową funkcją są dodatkowe gniazda i złącza. Jest to na pewno bardziej wygodne rozwiązanie, które dodatkowo bardzo usprawnia naszą pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.