Najlepsze wakacyjne gadżety reklamowe

Za oknem coraz lepsza pogoda, a to oznacza, że coraz więcej z nas myśli o planach urlopowych i wakacyjnych wojażach. Jest to więc idealny moment na to, aby zwiększyć zasięg naszej firmy za pomocą gadżetów reklamowych. Kolportaż gadżetów przydatnych w podróży wśród pracowników i klientów sprawi, że zostaną wykorzystane w różnych zakątkach kraju i świata. Dowiedz się o pięciu najlepszych wakacyjnych gadżetach, które zdecydowanie warto zabrać w podróż.

  • Plecak podróżny
Plecak_4-300x300 Najlepsze wakacyjne gadżety reklamowe

Planując dłuższy urlop, niezależnie czy będą to egzotyczne wczasy, lub kilkudniowy wypad w góry należy się odpowiednio przygotować i zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy. Te z kolei będziemy musieli zapakować, najlepiej do wytrzymałego plecaka, lub bagażu z dużą liczbą komór. Plecak to świetny, użyteczny gadżet reklamowy, który z pewnością zostanie wykorzystany przez potencjalnych klientów i pracowników Twojej firmy.

  • Klapki
Klapki_4-300x300 Najlepsze wakacyjne gadżety reklamowe

Klapki jako rekwizyt kojarzą się głównie z plażą, lub basenem, ale możemy ich użyć w wielu sytuacjach. Klapki sprawdzą się w pokoju hotelowym, oraz jako obuwie stosowane w czasie wolnym – w domu.

  • Okulary przeciwsłoneczne
Okulary_4-300x300 Najlepsze wakacyjne gadżety reklamowe

Stylowe okulary przeciwsłoneczne to rekwizyt, który najczęściej kojarzy się z wakacjami. Koniecznie wyposażone w filtr UV uchronią nasz wzrok przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Okulary są niewielkich rozmiarów i z łatwością zmieszczą się w każdym bagażu. Użyteczne gadżety reklamowe zawsze znajdą zastosowanie.

  • PowerBank
PowerBank_4-300x300 Najlepsze wakacyjne gadżety reklamowe

PowerBank inaczej nazywany mobilną ładowarką, to urządzenie, które podtrzymuje zasilanie innych urządzeń – najczęściej są to urządzenia mobilne tj. smartfon, aparat cyfrowy, lub tablet. Mobilna ładowarka przyda się zwłaszcza, gdy intensywnie wykorzystujemy urządzenia zasilane energią. Gadżet reklamowy możemy oznakować logiem firmy wykorzystując wiele różnych technik nadruku min. laser, tampon, lub druk cyfrowy.

  • Szczoteczka do zębów / kosmetyczka
Szczoteczka_4-300x300 Najlepsze wakacyjne gadżety reklamowe

Zestaw kosmetyków, wraz ze szczoteczką do zębów to turystyczny niezbędnik, który przyda się zawsze i wszędzie. Kosmetyczka, lub podróżna szczoteczka wręczona w ramach firmowego gadżetu z pewnością znajdzie zastosowanie i nie zostanie odłożona w kąt.

A czy Ty zadbałeś już o to, aby Twoi pracownicy otrzymali użyteczne gadżety reklamowe?

Źródło: Notka PR

One thought on “Najlepsze wakacyjne gadżety reklamowe

  1. Super propozycje. Dobrze zwiększyć zasięg rozpoznawalności swojej firmy, teraz okres wakacyjny już się kończy ale w przyszłym roku można pomyśleć o tym poważniej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.