Niesamowite tapety na pulpit, w dowolnej rozdzielczości.

Jeżeli znudziła Ci się standardowa tapeta systemu Windows i chciałbyś ją zastąpić czymś oryginalniejszym skorzystaj z wyszukiwarki tapet Wallhaven w dowolnej rozdzielczości. Serwis umożliwia wyszukiwanie tapet dopasowanych do ekranu w dowolnej kategorii – jeżeli nie mamy pomysłu jaką tapetę chcielibyśmy widzieć u siebie na pulpicie możemy skorzystać z listy generowanej losowo.

tapety-na-pulpit Niesamowite tapety na pulpit, w dowolnej rozdzielczości.Źródło: Źródło:

Wallhaven, to interesujący serwis obecnie w fazie Alpha, który umożliwia wyszukiwanie tapet na pulpit komputera. Przejrzysty układ graficzny, możliwość wyszukiwania tapet dopasowanych do rozdzielczości ekranu, oraz duży zbiór plików graficznych sprawiają, że wyróżnia się on na tle pozostałych.

tapeta-na-pulpit Niesamowite tapety na pulpit, w dowolnej rozdzielczości.Źródło: Źródło:

Prawdopodobnie w przyszłości serwis będzie rozbudowany o nowe możliwości, w tym wyszukiwanie zdjęć w określonej tonacji kolorystycznej.

4 thoughts on “Niesamowite tapety na pulpit, w dowolnej rozdzielczości.

  1. Dziękuję za polecenie. Od zawsze mam problem z tym, aby znaleźć tapetę na pulpit w dobrej rozdzielczości, aby nie była ona za bardzo spikselowana. Najczęściej na tapecie ustawiam zdjęcia różnych krajobrazów, czy widoków. Sprawdzę polecaną tutaj stronę i poszukam czegoś dla siebie. A wy jakie tapety zazwyczaj macie u siebie? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.