Skrypt do pozyskiwania fanów na Facebooku – jak to działa? Jak szybko zdobyć like na FB.

Zastanawialiście się kiedyś skąd się biorą fanpage’e liczące po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy osób? Wszystkiemu winne są generatory do pozyskiwania i kupowania fanów na Facebooku. W tym poradniku pokażę Wam jak działa nabijanie fanów na Facebooku za pomocą generatora, który kupiłem na Allegro.

fani-na-fb-300x168 Skrypt do pozyskiwania fanów na Facebooku - jak to działa? Jak szybko zdobyć like na FB.Źródło: pixabay, KevinKing
Nabijanie fanów na Facebooku – jak to jest zrobione

O tym, że na stronie z fanami na Facebooku można zarobić, chyba nie trzeba przekonywać nikogo – wystarczy spojrzeć na aukcje Allegro, oraz serwisy zajmujące się marketingiem w internecie. Osoba, która nie jest obeznana z „nabijaniem fanów na Fejsie” prawdopodobnie skorzysta z okazji i wykupi tanią reklamę na popularnym Fanpage’u – przecież to kilkanaście tysięcy potencjalnych klientów! Rzeczywistość bardzo często okazuje się całkiem inna … a nawet brutalna.

Kilka dni temu zakupiłem na Allegro skrypt do pozyskiwania fanów na Facebooku i pomimo tego, że wydałem na to własne środki chciałbym się z Wami podzielić informacją o tym jak on działa i w jaki sposób można nabić sobie samodzielnie fanów na Facebooku.

Skrypt do nabijania fanów na Facebooku

Skrypt, który zakupiłem opierał się głównie na pozyskiwaniu fanów za pomocą strony internetowej AddMeFast, która umożliwia wymianę fanów – innymi słowy my klikamy w Lubię To na wyświetlonym Fanpage’u i w ten sposób zdobywamy punkty, za które ktoś inny będzie mógł polubić nasz FanPage.

Rzecz jasna zbieramy punkty, za pomocą profilu na Facebooku, który jest „słupem” i nie reprezentuje rzeczywistego – aktywnego – użytkownika.

Po zarejestrowaniu się na stronie AddMeFast przechodzimy do zakładki Facebook Likes i rozpoczynamy zdobywanie punktów:

 

add-me-fast-300x147 Skrypt do pozyskiwania fanów na Facebooku - jak to działa? Jak szybko zdobyć like na FB.Przechodzimy na wyświetlony profil na Facebooku, klikamy Like i zdobywamy określoną liczbę punktów. Oczywiście musimy być w tym czasie zalogowani na naszym fikcyjnym profilu na Facebooku, który w rzeczywistości nie reprezentuje żadnego – aktywnego – użytkownika.

zdobywanie-fanow-na-facebooku-300x231 Skrypt do pozyskiwania fanów na Facebooku - jak to działa? Jak szybko zdobyć like na FB.Skrypt, który zakupiłem automatyzował proces klikania „Lubię to” na wyświetlonym profilu na Facebooku – innymi słowy automatyzował naszą pracę w serwisie AddMeFast. W ten sposób, w krótkim czasie można było zarobić nawet kilka tysięcy punktów – które można później wymienić na realnych fanów.

Skrypt został napisany dla aplikacji iMacros przeznaczonej dla przeglądarki Firefox – jeżeli macie odrobinę motywacji, to możecie go przygotować samodzielnie. iMacros to narzędzie, które pozwala zautomatyzować powtarzanie tych samych czynności.

Wymiana punktów – nabijamy fanów na FB

Po rejestracji mamy od razu 50 punktów, co wystarczy na pozyskanie około 10 fanów, aby ich zdobyć należy przejść do zakładki Add Page/Site:

zdobywanie-fanow-na-facebooku1-300x254 Skrypt do pozyskiwania fanów na Facebooku - jak to działa? Jak szybko zdobyć like na FB.

Uzupełniamy tutaj informacje o tym, czy zależy nam na fanach tylko z naszego kraju, czy mogą to być również obcokrajowcy (Worldwide), dodatkowo wstawiamy link do naszego profilu, oraz określamy maksymalną liczbę polubień i dzienny przyrost like’ów.

Współczynnik CPC określa ile punktów jesteśmy skłonni przekazać osobie, która polubi nasz Fanpage – im więcej, tym szybciej zdobędziemy nowych fanów (maksymalnie możemy oddać 10 punktów za 1 kliknięcie Lubie to).

7 thoughts on “Skrypt do pozyskiwania fanów na Facebooku – jak to działa? Jak szybko zdobyć like na FB.

  • dV says:

   Przynosi i to znaczne! Jakie?
   Czy kiedykolwiek polubiłeś jakiś funpage, nie mówię tutaj o znajomych, który posiadał mniej niż 1000 lików? Pewnie tak ale niesłychanie rzadko.
   Z psychologicznego punktu widzenia, jeżeli jakaś strona na FB posiada mała ilość polubień to znacznie rzadziej ludzie chcą klikać „kciuk w górę” niż w przypadku z większą ilością śledzących.
   Dlatego taki skrypt przynosi korzyści i pomaga przy starcie funpage’a.

 1. Przy starcie może i pomaga, ale co z tego, że mamy fanów skoro nasza strona „śpi”
  Lepiej zainwestować w dobry content i trafić do odpowiedniej grupy docelowej. Nawet małej, ale przez swój czynny udział przyniosą nam kolejne like

 2. Dokładnie, ciężko nabić sobie lajki, gdy Twoja strona ma ich mało, ludzie myślą wtedy, że jest mało interesująca, ale wręcz przeciwnie! Ważna wtedy jest częsta aktywność na takim forum, albo portalu społecznościowym 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.