Kupujemy tanie gry w internecie, czyli jak znaleźć grę z najniższą ceną.

Kupowanie gier komputerowych przez internet ma wiele zalet – to między innymi zakup bez wychodzenia z domu, ale również możliwość porównania wielu ofert jednocześnie i wybranie sklepu, który oferuje najniższą cenę. Dzisiaj powiemy sobie właśnie o tym, w jaki sposób zaoszczędzić na kupowaniu gier w internecie, w jakich sklepach warto kupować gry i przede wszystkim jak kupić grę po najniższej cenie – czyli słów kilka o porównywarkach cenowych gier komputerowych.

money-256314_1280 Kupujemy tanie gry w internecie, czyli jak znaleźć grę z najniższą ceną.Źródło: pixabay.com, jarmoluk

Wyszukujemy promocje gier komputerowych

Chyba każdy z nas lubi promocje – sklepy internetowe co jakiś czas kuszą nimi swoich klientów oferując bardzo atrakcyjne ceny. Mało kto ma jednak czas, aby przeszukiwać ofertę każdego sklepu z osobna i sprawdzać na jakie produkty warto zwrócić uwagę. Jeżeli interesują Cię wyprzedaże i promocje gier komputerowych, to zdecydowanie warto zaglądnąć na polski serwis „Łowców Gier„.

104 Kupujemy tanie gry w internecie, czyli jak znaleźć grę z najniższą ceną.Źródło: Źródło: Łowcy Gier to grupa kilku osób, która postawiła sobie za cel wyszukiwanie ciekawych promocji gier komputerowych dostępnych w sieci (w tym darmowych Giveaway’ów). W jednym miejscu mamy zaprezentowane najciekawsze pozycje z wybranych sklepów internetowych – w tym między innymi Steam, Kinguin, CDKeys, GreenMan gaming, GamersGate, uPlay i wielu innych.

Ciekawą opcją jest możliwość wyszukiwania tzw. Bundle Games – czyli gier, które możemy kupić za przysłowiowe „Co łaska(postaram się o tym napisać osobny artykuł w przyszłości).

Jeżeli nie zależy Wam na znalezieniu konkretnego tytułu gry komputerowej, ale chcecie zobaczyć ciekawe promocje zebrane w jednym miejscu, to ta strona z pewnością Wam w tym pomoże.

Sklep z najtańszymi grami komputerowymi: wyszukiwarka cen

Uparłeś się na konkretny tytuł gry komputerowej i zależy Ci, aby go kupić jak najtaniej? Polskie porównywarki cen takie jak Ceneo, lub Skąpiec nie za bardzo radzą sobie z wyszukiwaniem tytułów gier komputerowych – a jeżeli już jakąś znajdą, to zazwyczaj przedstawiają ofertę wyłącznie sklepów, które swoją siedzibę mają w Polsce. Istnieje ciekawa alternatywa w postaci serwisu CheapShark.

tanie-gry-komputerowe Kupujemy tanie gry w internecie, czyli jak znaleźć grę z najniższą ceną.Źródło: Źródło:

Aby zobaczyć, który sklep oferuje najniższą cenę konkretnego tytułu gry komputerowej wystarczy kliknąć menu Browse i wpisać odpowiednia frazę:

wyszukiwarka-tanich-gier-komputerowych Kupujemy tanie gry w internecie, czyli jak znaleźć grę z najniższą ceną.Źródło: Źródło:

W wynikach otrzymamy listę sklepów wraz z kwotą, którą należy zapłacić, aby zostać posiadaczem wymarzonej gry. Korzystając z tej wyszukiwarki możemy zaoszczędzić naprawdę sporo – na zdjęciu powyżej jest przykład gry Wiedźmin 2, która w większości sklepów kosztuje około 20$, a w jednym jest akurat promocja, gdzie cenę obniżono o 85%!

Co prawda jesteśmy zmuszeni do zakupu gier w sklepach zagranicznych, ale wydaje mi się, że nie jest to duży problem – zwłaszcza, że w wielu przypadkach są to renomowane punkty działające na rynku już kilka lat.

18 thoughts on “Kupujemy tanie gry w internecie, czyli jak znaleźć grę z najniższą ceną.

  1. Mi się udało kupić w ten sposób kilka tanich gier. Jednak i tak uważam, że najlepszą okazją którą wykorzystałam to zakup MaxPayne na PS3 używanego 😉

  2. Teraz gry w formie wirtualnej zdecydowanie taniej można kupić. W sklepach gry są bardzo drogie i każdy może sobie na to pozwolić. Jeśli ceny gier będą spadać to i piractwo również.

  3. O, dzięki wielkie za wszystkie propozycje. Z pewnością skorzystam z którejś w najbliższym czasie. Każdy sposób na zaoszczędzenie jest dobry 🙂 W temacie gier zapraszam również do siebie i pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.