Kupujemy tanie gry w internecie, czyli jak znaleźć grę z najniższą ceną.

Kupowanie gier komputerowych przez internet ma wiele zalet – to między innymi zakup bez wychodzenia z domu, ale również możliwość porównania wielu ofert jednocześnie i wybranie sklepu, który oferuje najniższą cenę. Dzisiaj powiemy sobie właśnie o tym, w jaki sposób zaoszczędzić na kupowaniu gier w internecie, w jakich sklepach warto kupować gry i przede wszystkim jak kupić grę po najniższej cenie – czyli słów kilka o porównywarkach cenowych gier komputerowych.

money-256314_1280 Kupujemy tanie gry w internecie, czyli jak znaleźć grę z najniższą ceną.Źródło: pixabay.com, jarmoluk

Wyszukujemy promocje gier komputerowych

Chyba każdy z nas lubi promocje – sklepy internetowe co jakiś czas kuszą nimi swoich klientów oferując bardzo atrakcyjne ceny. Mało kto ma jednak czas, aby przeszukiwać ofertę każdego sklepu z osobna i sprawdzać na jakie produkty warto zwrócić uwagę. Jeżeli interesują Cię wyprzedaże i promocje gier komputerowych, to zdecydowanie warto zaglądnąć na polski serwis „Łowców Gier„.

104 Kupujemy tanie gry w internecie, czyli jak znaleźć grę z najniższą ceną.Łowcy Gier to grupa kilku osób, która postawiła sobie za cel wyszukiwanie ciekawych promocji gier komputerowych dostępnych w sieci (w tym darmowych Giveaway’ów). W jednym miejscu mamy zaprezentowane najciekawsze pozycje z wybranych sklepów internetowych – w tym między innymi Steam, Kinguin, CDKeys, GreenMan gaming, GamersGate, uPlay i wielu innych.

Ciekawą opcją jest możliwość wyszukiwania tzw. Bundle Games – czyli gier, które możemy kupić za przysłowiowe „Co łaska(postaram się o tym napisać osobny artykuł w przyszłości).

Jeżeli nie zależy Wam na znalezieniu konkretnego tytułu gry komputerowej, ale chcecie zobaczyć ciekawe promocje zebrane w jednym miejscu, to ta strona z pewnością Wam w tym pomoże.

Sklep z najtańszymi grami komputerowymi: wyszukiwarka cen

Uparłeś się na konkretny tytuł gry komputerowej i zależy Ci, aby go kupić jak najtaniej? Polskie porównywarki cen takie jak Ceneo, lub Skąpiec nie za bardzo radzą sobie z wyszukiwaniem tytułów gier komputerowych – a jeżeli już jakąś znajdą, to zazwyczaj przedstawiają ofertę wyłącznie sklepów, które swoją siedzibę mają w Polsce. Istnieje ciekawa alternatywa w postaci serwisu CheapShark.

tanie-gry-komputerowe Kupujemy tanie gry w internecie, czyli jak znaleźć grę z najniższą ceną.

Aby zobaczyć, który sklep oferuje najniższą cenę konkretnego tytułu gry komputerowej wystarczy kliknąć menu Browse i wpisać odpowiednia frazę:

wyszukiwarka-tanich-gier-komputerowych Kupujemy tanie gry w internecie, czyli jak znaleźć grę z najniższą ceną.

W wynikach otrzymamy listę sklepów wraz z kwotą, którą należy zapłacić, aby zostać posiadaczem wymarzonej gry. Korzystając z tej wyszukiwarki możemy zaoszczędzić naprawdę sporo – na zdjęciu powyżej jest przykład gry Wiedźmin 2, która w większości sklepów kosztuje około 20$, a w jednym jest akurat promocja, gdzie cenę obniżono o 85%!

Co prawda jesteśmy zmuszeni do zakupu gier w sklepach zagranicznych, ale wydaje mi się, że nie jest to duży problem – zwłaszcza, że w wielu przypadkach są to renomowane punkty działające na rynku już kilka lat.

Przeczytaj również

Szybsze pobieranie plików z internetu. Jak przyśpi... Sprawdzone porady poprawiające szybkość pobierania plików. Szybsze ściąganie plików z internetu. Darmowe menedżery pobierania plików z internetu. Jak ...
Włączamy, lub wyłączamy Windows Script Host. Windows Script Host to środowisko służące do tworzenia i wykonywania skryptów w różnych językach programowania min. Python, Visual Basic, lub Java Scr...
Instalacja systemu operacyjnego na maszynie wirtua... W kolejnym poradniku poświęconym tworzeniu bezpiecznego środowiska pracy do testowania programów komputerowych, wirusów, lub innych tego typu rzeczy d...
Komunikat wyświetlany podczas logowania do systemu... Aby przekazać informację wszystkim użytkownikom komputera możemy skorzystać z systemowego rozwiązania umożliwiającego wyświetlanie komunikatu podczas ...

15 thoughts on “Kupujemy tanie gry w internecie, czyli jak znaleźć grę z najniższą ceną.

  1. Mi się udało kupić w ten sposób kilka tanich gier. Jednak i tak uważam, że najlepszą okazją którą wykorzystałam to zakup MaxPayne na PS3 używanego 😉

  2. Teraz gry w formie wirtualnej zdecydowanie taniej można kupić. W sklepach gry są bardzo drogie i każdy może sobie na to pozwolić. Jeśli ceny gier będą spadać to i piractwo również.

  3. O, dzięki wielkie za wszystkie propozycje. Z pewnością skorzystam z którejś w najbliższym czasie. Każdy sposób na zaoszczędzenie jest dobry 🙂 W temacie gier zapraszam również do siebie i pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.