Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers – aktualizacja sterowników w Windows.

Program do pobierania sterowników z internetu. SlimDrivers obsługa programu. Automatyczna aktualizacja sterowników – program SlimDrivers.

SlimDrivers to darmowy przydatny program pozwalający zaktualizować sterowniki w systemie Windows. Program automatycznie rozpozna sterowniki, które są niezbędne do działania urządzeń podłączonych do komputera i pobierze ich najnowszą wersję. Jeżeli chcecie zaktualizować sterowniki w komputerze, ale nie wiecie jak się za to zabrać to skorzystajcie z programu SlimDrivers.

Aktualizacja sterowników Windows – SlimDrivers

Program SlimDrivers to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli każdemu laikowi zaktualizować sterowniki w systemie Windows. Użytkownik może samodzielnie zdecydować, które sterowniki zamierza zainstalować, lub zaktualizować, a które zostaną pominięte.

aktualizacja-sterownikow-slimdrivers-300x234 Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers - aktualizacja sterowników w Windows.Podczas instalacji programu SlimDrivers zwróćcie uwagę na to, że kreator poprosi Was o doinstalowanie w komputerze dodatkowego oprogramowania, które jest zbędne do prawidłowego działania SlimDrivers. Odradzam instalowanie dodatkowych aplikacji – dlatego w oknie instalatora odznaczajcie wszystkie zbędne komponenty.

Po uruchomieniu programu SlimDrivers zobaczymy okienko jak poniżej – aby przeskanować system w poszukiwaniu brakujących, lub nieaktualnych sterowników, należy kliknąć przycisk Start Scan:

aktualizacja-sterownikow-slimdrivers1-300x222 Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers - aktualizacja sterowników w Windows.Po krótkiej chwili program wykryje brakujące, lub nieaktualne sterowniki – klikając przycisk Download Update, rozpoczniemy pobieranie, a następnie aktualizację sterowników w komputerze.

aktualizacja-sterownikow-slimdrivers2-300x219 Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers - aktualizacja sterowników w Windows.Jeżeli nie chcemy z pewnych powodów instalować sterownika do konkretnego urządzenia, wystarczy zaznaczyć obok niego opcję Ignore.

Warto pamiętać, że z programu SlimDrivers możemy korzystać tylko wtedy, gdy mamy połączenie z internetem, ponieważ pobiera on z internetu sterowniki, które wykrył dla konkretnego urządzenia.

Przeczytaj również

Oszustwa z centralnym ogrzewaniem. Czyli jak robić... Właśnie rozpoczął się sezon grzewczy, a to oznacza, że wkrótce wielu z nas będzie musiało zapłacić wyższe rachunki za centralne ogrzewanie. W tym wpis...
Szybki tymczasowy e mail, bez potrzeby rejestracji... Niemal każdy portal internetowy wymaga od nas zarejestrowania się i podania adresu e-mail do weryfikacji. Podając prawdziwe dane narażamy się na otrzy...
Wyłączony laptop sam się włącza w nocy! Jak wyłącz... Jeżeli zauważyłeś, aby twój laptop samoistnie włączał się o określonej porze w nocy, to prawdopodobnie jest za to odpowiedzialny harmonogram zadań uru...
Wesołych Świąt i Szczęśliwego 2017! Z okazji zbliżających się świąt chciałbym życzyć wszystkim czytelnikom zarówno tym stałym, oraz przypadkowym wesołych, spokojnych, oraz rodzinnych świ...

5 thoughts on “Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers – aktualizacja sterowników w Windows.

  1. Prowital says:

    Dzięki za wpis, zastosowałem się do niego i ściągnąłem polecany program z adresu linka – w wersji darmowej długo ściąga proponowane strowniki ale można przeżyć. Jednakże po próbie instalacji poerwszego z nich (ster karty graf.) AVG natychmiast zaskoczył monitem, że znaleziono konia trojańskiego. Tyle z przygody z tym programem. Z miejsca odinstalowałem.

  2. Przemek says:

    To bardzo dziwne – ja od wielu lat korzystam z tego programu i nie było nigdy żadnych problemów. Może twoje oprogramowanie antywirusowe zgłasza po prostu błędny alert.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.