Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers – aktualizacja sterowników w Windows.

Program do pobierania sterowników z internetu. SlimDrivers obsługa programu. Automatyczna aktualizacja sterowników – program SlimDrivers.

SlimDrivers to darmowy przydatny program pozwalający zaktualizować sterowniki w systemie Windows. Program automatycznie rozpozna sterowniki, które są niezbędne do działania urządzeń podłączonych do komputera i pobierze ich najnowszą wersję. Jeżeli chcecie zaktualizować sterowniki w komputerze, ale nie wiecie jak się za to zabrać to skorzystajcie z programu SlimDrivers.

Aktualizacja sterowników Windows – SlimDrivers

Program SlimDrivers to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli każdemu laikowi zaktualizować sterowniki w systemie Windows. Użytkownik może samodzielnie zdecydować, które sterowniki zamierza zainstalować, lub zaktualizować, a które zostaną pominięte.

aktualizacja-sterownikow-slimdrivers-300x234 Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers - aktualizacja sterowników w Windows.Podczas instalacji programu SlimDrivers zwróćcie uwagę na to, że kreator poprosi Was o doinstalowanie w komputerze dodatkowego oprogramowania, które jest zbędne do prawidłowego działania SlimDrivers. Odradzam instalowanie dodatkowych aplikacji – dlatego w oknie instalatora odznaczajcie wszystkie zbędne komponenty.

Po uruchomieniu programu SlimDrivers zobaczymy okienko jak poniżej – aby przeskanować system w poszukiwaniu brakujących, lub nieaktualnych sterowników, należy kliknąć przycisk Start Scan:

aktualizacja-sterownikow-slimdrivers1-300x222 Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers - aktualizacja sterowników w Windows.Po krótkiej chwili program wykryje brakujące, lub nieaktualne sterowniki – klikając przycisk Download Update, rozpoczniemy pobieranie, a następnie aktualizację sterowników w komputerze.

aktualizacja-sterownikow-slimdrivers2-300x219 Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers - aktualizacja sterowników w Windows.Jeżeli nie chcemy z pewnych powodów instalować sterownika do konkretnego urządzenia, wystarczy zaznaczyć obok niego opcję Ignore.

Warto pamiętać, że z programu SlimDrivers możemy korzystać tylko wtedy, gdy mamy połączenie z internetem, ponieważ pobiera on z internetu sterowniki, które wykrył dla konkretnego urządzenia.

Przeczytaj również

Pies, który zrobił karierę na Instagramie! Niesamo... Był już pies, który jeździł koleją, ale nie było jeszcze psa, który stał się gwiazdą Instagramu! Rafael Mantesso wraz ze swoim pięcioletnim bullterier...
Jak zadbać o bezpieczeństwo telefonu? Niemal każdy posiadacz telefonu nosi przy sobie zaawansowany technologicznie komputer o znacznej mocy obliczeniowej. Jest to urządzenie, które już ...
Ipad blokowanie reklam na stronach internetowych. ... Niezależnie od tego jakim urządzeniem dysponujesz, nikt nie lubi reklam na stronach internetowych, dlatego w tym wpisie pokażę rozwiązanie, dzięki któ...
Czy Polacy są gościnni ? „PUK PUK to my̶... Puk Puk, to my - ciekawy serial online. Czy Polacy potrafią być gościnni - nowe reality show ! Co oglądać w internecie ? Ostatnio natrafiłem na bardz...

5 thoughts on “Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers – aktualizacja sterowników w Windows.

  1. Prowital says:

    Dzięki za wpis, zastosowałem się do niego i ściągnąłem polecany program z adresu linka – w wersji darmowej długo ściąga proponowane strowniki ale można przeżyć. Jednakże po próbie instalacji poerwszego z nich (ster karty graf.) AVG natychmiast zaskoczył monitem, że znaleziono konia trojańskiego. Tyle z przygody z tym programem. Z miejsca odinstalowałem.

  2. Przemek says:

    To bardzo dziwne – ja od wielu lat korzystam z tego programu i nie było nigdy żadnych problemów. Może twoje oprogramowanie antywirusowe zgłasza po prostu błędny alert.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.