Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers – aktualizacja sterowników w Windows.

Program do pobierania sterowników z internetu. SlimDrivers obsługa programu. Automatyczna aktualizacja sterowników – program SlimDrivers.

SlimDrivers to darmowy przydatny program pozwalający zaktualizować sterowniki w systemie Windows. Program automatycznie rozpozna sterowniki, które są niezbędne do działania urządzeń podłączonych do komputera i pobierze ich najnowszą wersję. Jeżeli chcecie zaktualizować sterowniki w komputerze, ale nie wiecie jak się za to zabrać to skorzystajcie z programu SlimDrivers.

Aktualizacja sterowników Windows – SlimDrivers

Program SlimDrivers to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli każdemu laikowi zaktualizować sterowniki w systemie Windows. Użytkownik może samodzielnie zdecydować, które sterowniki zamierza zainstalować, lub zaktualizować, a które zostaną pominięte.

aktualizacja-sterownikow-slimdrivers-300x234 Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers - aktualizacja sterowników w Windows.Podczas instalacji programu SlimDrivers zwróćcie uwagę na to, że kreator poprosi Was o doinstalowanie w komputerze dodatkowego oprogramowania, które jest zbędne do prawidłowego działania SlimDrivers. Odradzam instalowanie dodatkowych aplikacji – dlatego w oknie instalatora odznaczajcie wszystkie zbędne komponenty.

Po uruchomieniu programu SlimDrivers zobaczymy okienko jak poniżej – aby przeskanować system w poszukiwaniu brakujących, lub nieaktualnych sterowników, należy kliknąć przycisk Start Scan:

aktualizacja-sterownikow-slimdrivers1-300x222 Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers - aktualizacja sterowników w Windows.Po krótkiej chwili program wykryje brakujące, lub nieaktualne sterowniki – klikając przycisk Download Update, rozpoczniemy pobieranie, a następnie aktualizację sterowników w komputerze.

aktualizacja-sterownikow-slimdrivers2-300x219 Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers - aktualizacja sterowników w Windows.Jeżeli nie chcemy z pewnych powodów instalować sterownika do konkretnego urządzenia, wystarczy zaznaczyć obok niego opcję Ignore.

Warto pamiętać, że z programu SlimDrivers możemy korzystać tylko wtedy, gdy mamy połączenie z internetem, ponieważ pobiera on z internetu sterowniki, które wykrył dla konkretnego urządzenia.

Przeczytaj również

Jak usunąć podpowiedzi z paska adresu Firefox? Wpisując na pasku adresu przeglądarki internetowej kilka pierwszych liter tytułu strony internetowej zobaczymy listę podpowiedzi, z których możemy sko...
Co zrobić, aby komputer pracował ciszej Komputer to urządzenie, które jest używane w domu praktycznie każdego dnia. Tam, gdzie są dzieci, używa się go jeszcze intensywniej. Nic może nie było...
Wygodne pobieranie plików z internetu. Serwisy z k... Poszukujesz legalnego sposobu na wygodne i legalne pobieranie plików z internetu? Przeczytaj w jaki sposób bezpiecznie i szybko pobierać pliki z płatn...
6 mniej znanych funkcji iPhone, które warto znać IPhone to droga zabawka, która nie dorasta do pięt telefonom z Androidem? A może o czymś nie wiesz? Sprawdź 6 funkcji, które posiada iPhone 8 i przeko...

5 thoughts on “Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers – aktualizacja sterowników w Windows.

  1. Prowital says:

    Dzięki za wpis, zastosowałem się do niego i ściągnąłem polecany program z adresu linka – w wersji darmowej długo ściąga proponowane strowniki ale można przeżyć. Jednakże po próbie instalacji poerwszego z nich (ster karty graf.) AVG natychmiast zaskoczył monitem, że znaleziono konia trojańskiego. Tyle z przygody z tym programem. Z miejsca odinstalowałem.

  2. Przemek says:

    To bardzo dziwne – ja od wielu lat korzystam z tego programu i nie było nigdy żadnych problemów. Może twoje oprogramowanie antywirusowe zgłasza po prostu błędny alert.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.