Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers – aktualizacja sterowników w Windows.

Program do pobierania sterowników z internetu. SlimDrivers obsługa programu. Automatyczna aktualizacja sterowników – program SlimDrivers.

SlimDrivers to darmowy przydatny program pozwalający zaktualizować sterowniki w systemie Windows. Program automatycznie rozpozna sterowniki, które są niezbędne do działania urządzeń podłączonych do komputera i pobierze ich najnowszą wersję. Jeżeli chcecie zaktualizować sterowniki w komputerze, ale nie wiecie jak się za to zabrać to skorzystajcie z programu SlimDrivers.

Aktualizacja sterowników Windows – SlimDrivers

Program SlimDrivers to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli każdemu laikowi zaktualizować sterowniki w systemie Windows. Użytkownik może samodzielnie zdecydować, które sterowniki zamierza zainstalować, lub zaktualizować, a które zostaną pominięte.

aktualizacja-sterownikow-slimdrivers-300x234 Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers - aktualizacja sterowników w Windows.Podczas instalacji programu SlimDrivers zwróćcie uwagę na to, że kreator poprosi Was o doinstalowanie w komputerze dodatkowego oprogramowania, które jest zbędne do prawidłowego działania SlimDrivers. Odradzam instalowanie dodatkowych aplikacji – dlatego w oknie instalatora odznaczajcie wszystkie zbędne komponenty.

Po uruchomieniu programu SlimDrivers zobaczymy okienko jak poniżej – aby przeskanować system w poszukiwaniu brakujących, lub nieaktualnych sterowników, należy kliknąć przycisk Start Scan:

aktualizacja-sterownikow-slimdrivers1-300x222 Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers - aktualizacja sterowników w Windows.Po krótkiej chwili program wykryje brakujące, lub nieaktualne sterowniki – klikając przycisk Download Update, rozpoczniemy pobieranie, a następnie aktualizację sterowników w komputerze.

aktualizacja-sterownikow-slimdrivers2-300x219 Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers - aktualizacja sterowników w Windows.Jeżeli nie chcemy z pewnych powodów instalować sterownika do konkretnego urządzenia, wystarczy zaznaczyć obok niego opcję Ignore.

Warto pamiętać, że z programu SlimDrivers możemy korzystać tylko wtedy, gdy mamy połączenie z internetem, ponieważ pobiera on z internetu sterowniki, które wykrył dla konkretnego urządzenia.

Przeczytaj również

Pobieraczek to nie jedyne zagrożenie. Jak nie dać ... Zagrożenia w internecie - strony podobne do Pobieraczek.pl. Jak nie dać się naciągnąć w internecie ? Padłeś ofiarą internetowego oszusta, a może zare...
Rekurencja w praktyce. Gdzie wykorzystać rekurencj... Podstawy rekurencji, czyli o tym jak działa rekurencja. Wykorzystanie rekurencji w praktyce ! To już kolejny wpis poświęcony rekurencji w programowan...
DHCP – co to jest i do czego służy? W sieci ciągle coś się dzieje. Jedne urządzenia się wylogowują, a inne się właśnie logują. Wciąż pojawiają się nowe komputery. Ręczne przydzielanie ad...
Sprawdzamy temperaturę podzespołów komputerowych.... Komputery wyposażone są w zestawy czujników monitorujących pracę najważniejszych podzespołów komputerowych, do których zalicza się procesor, płytę głó...

5 thoughts on “Automatyczna aktualizacja sterowników. SlimDrivers – aktualizacja sterowników w Windows.

  1. Prowital says:

    Dzięki za wpis, zastosowałem się do niego i ściągnąłem polecany program z adresu linka – w wersji darmowej długo ściąga proponowane strowniki ale można przeżyć. Jednakże po próbie instalacji poerwszego z nich (ster karty graf.) AVG natychmiast zaskoczył monitem, że znaleziono konia trojańskiego. Tyle z przygody z tym programem. Z miejsca odinstalowałem.

  2. Przemek says:

    To bardzo dziwne – ja od wielu lat korzystam z tego programu i nie było nigdy żadnych problemów. Może twoje oprogramowanie antywirusowe zgłasza po prostu błędny alert.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.